Coaching Relacji

Klucz Do Udanych Relacji

Człowiek jest istotą społeczną. Potrzeba przynależności jest jedną z podstawowych potrzeb ludzkich. Wszyscy jesteśmy członkami różnych społeczności tj: rodzina, przyjaciele, krąg znajomych, środowisko pracy, klienci, sąsiedzi, lokalna społeczność regionalna, ludzie których spotykamy na co dzień w różnych kontekstach życiowych. Tworzymy wszyscy wielką sieć bliższych i dalszych relacji. Jesteśmy od siebie zależni, oddziałujemy na siebie i wzajemnie się potrzebujemy, aby zaspokajać nasze potrzeby i efektywnie działać w życiu na polu prywatnym i zawodowym.

Każdy z nas tworzy swoją siatkę kontaktów.

Ilość i jakość naszych relacji z odpowiednimi osobami ma decydujący wpływ na nasze rezultaty i poczucie szczęścia. Ważne jest jakimi ludźmi się otaczamy i z kim spędzamy najwięcej czasu, gdyż przesiąkamy ich podejściem do życia, wartościami, przekonaniami i nawykami. Często niewłaściwi ludzie w naszym otoczeniu mogą wpływać na nas negatywnie, destrukcyjnie, oraz ciągną nas w dół i podcinają skrzydła. Jeśli mamy w naszym bliskim otoczeniu osoby wartościowe, uczciwe, pomocne, lojalne, inspirujące to czujemy się i prosperujemy fantastycznie.

A jak wyglądają Twoje relacje z ważnymi dla Ciebie osobami (rodzina, partner, dzieci, przyjaciele, znajomi, ludzie z pracy, klienci ?

Jeśli czujesz, że ta sfera życia u Ciebie szwankuje i wymaga analizy i naprawy to najwyższy czas się z tym zmierzyć.

Jako Life Coach pracuję z klientami nad optymalizacją życia i pomagam osiągnąć satysfakcję i równowagę w kluczowych obszarach tj: Kariera, Biznes, Rozwój osobisty, Edukacja, Zdrowie, Pasje, Finanse i Relacje.

W obszarze Relacji oferuję pomoc w zakresie poniższych tematów:

 • naprawa relacji z rodzicami, partnerem/partnerką i z dziećmi;

 • rozwiązywanie konfliktów międzyludzkich;

 • proces wybaczania

 • wzmacnianie uczucia miłości

 • radzenie sobie z samotnością

 • poprawa umiejętności społecznych w relacjach z płcią przeciwną

 • radzenie sobie z odrzuceniem i syndromem złamanego serca

 • odkochanie po rozstaniu lub zawodzie miłosnym

 • żal po stracie

 • skuteczna komunikacja

 • nauka asertywności

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w wyżej wymienionych tematach to zapraszam do kontaktu ze mną.

Napisz do mnie na maila lub użyj formularza kontaktowego.

W tytule maila napisz ,,Coaching Relacji” a w treści listu opisz w kilku zdaniach swoją sytuację. Ja po zapoznaniu się z treścią dam Ci info zwrotne i zaproszę na pierwszą wstępną gratisową konsultację online. Dzięki temu będziemy mieli okazję sie lepiej poznać. Przeanalizujemy dokładnie Twoją sytuację problemową. Pomogę Ci ustalić Cel naszej pracy i nakreślić plan zaradczy. Zaproponuję Ci adekwatny program rozwojowy, omówię moje metody pracy, warunki współpracy i podejmiemy obustronną wiążącą decyzję odnośnie dalszych kroków.

Zapraszam do kontaktu

Tomasz Kołdrowski – Master Life&Career Coach