POWITANIE

Witam Cię serdecznie!

Bardzo się cieszę z Twojej wizyty u mnie na stronie.

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Mierzysz się z trudnym wyzwaniem, problemem, kryzysem lub masz konkretne cele do realizacji?

Chcesz przeprowadzić  fundamentalne zmiany życiowe lub zawodowe?

Chcesz na nowo odkryć sens i cel życia, odkryć swoje powołanie życiowe i misję zawodową?

Utknąłeś w martwym punkcie, natchnąłeś się na ścianę, szklany sufit i nie możesz ruszyć do przodu?

Chcesz pogadać ze mną o twych problemach, wyzwaniach, celach i szukasz fachowego wsparcia?

Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiadasz twierdząco to jest to sygnał, że powinniśmy się spotkać i poważnie porozmawiać. Wysłucham cię, poznamy się i pomogę ci znaleźć najlepsze rozwiązania.

Skorzystaj z darmowej konsultacji/sesji demo ze mną i zapisz się już dziś!

Korzyści dla Ciebie

Będziesz mieć okazję porozmawiać z profesjonalistą, który:

 1. Cię naprawdę wysłucha bez oceniania i krytykowania.
 2. Zada Ci mocne pytania i pomoże uzyskać wartościowe odpowiedzi.
 3. Pomoże pokonać lęki, uprzedzenia, blokady, szkodliwe nawyki i negatywne myślenie.
 4. Będzie wsparciem w odkryciu, budowaniu i rozwoju Twego potencjału.
 5. Sprawi, że odkryjesz czego naprawdę pragniesz i zaczniesz wreszcie realizować najważniejsze cele prywatne i zawodowe.
 6. Stworzy z Tobą realistyczny plan działania i będzie monitorować jego wdrażanie.
 7. Da Ci narzędzia, techniki, strategie i nauczy ich używać, tak by szybciej, łatwiej i skuteczniej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami.
 8. Będzie Twym osobistym Aniołem Stróżem, Przewodnikiem, Inspiratorem, Motywatorem, Nauczycielem i Katalizatorem Zmiany, kimś kto przejdzie z Tobą ten proces.

W takim razie trafiasz właśnie w dobre ręce!

Z tej strony Tomasz Kołdrowski – Certyfikowany doświadczony, pełen pasji i motywacji Life&Career Coach, Master NLP, Doradca zawodowy i personalny, Trener rozwoju osobistego i pasjonat życia pełną piersią.

O MNIE

Z KIM PRACUJĘ?

Wspieram ambitnych, aktywnych i nastawionych na rozwój pracowników korporacji, administracji, specjalistów, ekspertów, menadżerów i freelancerów w rozwiązaniu palących problemów i realizacji najważniejszych życiowych celów osobistych i zawodowych.

W CZYM POMAGAM?
• W odkryciu, budowie, rozwoju i wykorzystaniu potencjału osobistego;
• Poradzeniu sobie ze stresem, kryzysem i trudnościami życiowymi;
• Zachowaniu większej równowagi pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym;
• W poprawie efektywności poprzez lepsza organizację czasu, wzrost samodyscypliny i determinacji w realizacji zadań;
• W odkryciu i realizacji misji życiowej i zawodowej;
• W osiągnięciu większej satysfakcji i samorealizacji.

JAK POMAGAM?

Oferuję Ci moje mocne strony, kompetencje, wiedzę ekspercką, doświadczenie życiowe i zawodowe.

Formy wsparcia:

Coaching – indywidualny, grupowy, zespołowy

Doradztwo – zawodowe i personalne

Szkolenia – indywidualne i grupowe

Mentoring – indywidualna, długofalowa, kompleksowa współpraca nad kilkoma celami, zawierająca w sobie powyższe formy wsparcia i edukacji.

Stosuję coaching holistyczny i integralny.

Zakres mej pracy to środowisko, zachowania, nawyki, umiejętności, emocje, przekonania, wartości, tożsamość i misja.

Pomogę Ci przeanalizować wszystkie obszary życiowe i uświadomić sobie, jak wzajemnie oddziałują na siebie oraz jak wprowadzenie zmiany w jednej sferze ma wpływ na pozostałe.

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Dzięki współpracy ze mną klienci osiągają większą samoświadomość, odkrywają i realizują swoją misję życiową i zawodową. Prowadzą bardziej zrównoważone i satysfakcjonujące życie, lepiej radzą sobie z emocjami, nawykami i biorą całkowitą odpowiedzialność za swoje życie.

REFERENCJE

Poniżej zamieszczam kilka opinii, podziękowań od klientów coachingu. Jeśli jesteś zadowolony/a z efektów pracy ze mną i masz ochotę i Ty podzielić się swymi wrażeniami, historiami zmian to napisz proszę na maila, krótki acz merytoryczny komentarz. Będzie to dla mnie cenna informacja zwrotna, bym jeszcze lepiej wykonywał swą pracę oraz dowód jakości moich usług w oczach przyszłych klientów coachingu.

 

Praca z Tomaszem, to efekt i satysfakcja. Konkretna, szybka i skuteczna w inspiracja w pójściu do przodu przy napotkaniu trudnych problemów osobistych i biznesowych. Niewątpliwie Tomasz dobrze opanował arkana sztuki coachingowej, dobrze zarządza czasem, dobrze trzyma kurs zmierzający do rozwiązania problemu. Bez wątpienia można powiedzieć, że czas poświęcony na coaching z Tomaszem, jest dobrze wykorzystanym czasem. Kris F – przedsiębiorca.

Sesje diagnozowania talentów i mocnych stron, jakie poprowadził ze mną Tomek uświadomiły mi jaki mam w sobie moc, ile mam zdolności, o których wcześniej nie wiedziałem lub nie zdawałem sobie z nich sprawy. To pozwoliło mi naprawdę uwierzyć w siebie, stać się bardziej świadomym tego co jest moim potencjałem, zaletami. Przeszedłem liczne ćwiczenia oraz ankiety, dzięki którym wiem czym kierować się w szukaniu pracy, do jakich firm, ról w zespole najlepiej pasuję, w jakich zawodach mam szansę odnieść sukces. Dzięki Tomkowi, bardziej wierzę w siebie, wzrosła moja motywacja, entuzjazm, mam konkretny kierunek zawodowy, cele, plan działania i pierwsze sukcesy. Przez cały czas pracy czułem wsparcie, wiarę we mnie i zaangażowanie we wspólną pracę ze strony Tomka, który jest bardzo dobrym coachem, a przede wszystkim świetnym, wartościowym i przyjaznym człowiekiem. Wielkie dzięki. Paweł M.

Jestem bardzo zadowolona z serii spotkań – coaching kariery i doradztwo zawodowe, które odbyłam z Tomkiem. Proces ten pozwolił mi lepiej poznać i zrozumieć siebie, odkryć swoje wartości, to co dla mnie naprawdę, poznać moje mocne strony, zdolności, predyspozycje zawodowe. Dzięki wielu ciekawym ćwiczeniom, testom i inspirującym pytaniom udało mi się wreszcie z pomocą Tomka odkryć swoje powołanie zawodowe, kierunek rozwoju, wyznaczyć i zrealizować najważniejsze cele. Dziękuję. Ola, freelancer.

Tomek to świetny coach, doradca. Ma niesamowita wiedzę, empatię, jest kreatywny, potrafi motywować i wspierać w nawet wydawać, by się mogło beznadziejnych przypadkach, za jaki uważałem siebie. Dzięki wspólnej pracy znowu uwierzyłam w siebie, zrozumiałam co jest dla mnie ważne, co mnie naprawdę kręci, do czego mam naturalne predyspozycje oraz jaki mogę zrobić z tego użytek. Przeszłam bardzo głęboki proces przemiany wewnętrznej, mam wyznaczony konkretny kierunek, plan działania i wsparcie Tomka w tej całej drodze. Martyna S. – Iława

Tomasz to bardzo dobry Coach. Potrafi wydobyć z ciebie najgłębszy potencjał i zmienić negatywne trendy w twoim życiu. Zaangażowanie i profesjonalizm wobec klienta. Jestem bardzo zadowolony bo wyciągnął mnie z depresji i brak perspektyw w stronę jaśniejszej przyszłości i spełnieniu moich marzeń. Gorąco polecam Pana Tomasza.”

16.11.15 Tom Paulsen

Pragnę serdecznie podziękować Panie Tomaszu za otworzenie mi oczu na wiele istotnych spraw, które były nie były w moim życiu pozamykane, a jedynie zepchnięte głęboko pod dywan. Pomógł mi Pan dostrzec szereg moich ograniczających myśli, poglądów i odblokować te przykre emocje, by mogły się mi ujawnić, przekazać informację i spokojnie ulotniły się a ja poczułam się wreszcie wolna, lżejsza i szczęśliwsza. Praca z Panem odmieniła moje życie na lepsze.

Katarzyna W – handlowiec FMCG, W-wa

Piszę, by wyrazić swoją wdzięczność za pomoc, jaką uzyskałem dzięki sesjom coachingu. Wreszcie wszystkie moje dylematy i wątpliwości się rozwiązały, a ja wreszcie uświadomiłem sobie, że przez lata popełniałem wciąć takie same błędy, działając uparcie jak osioł, uciekając przed zmianą błędnie oczekiwałem, że wszystko samo jakoś się ułoży. Niestety nic się nie układało, tylko waliło na głowę, a do tego narastała jeszcze frustracja co odbijało się na moim zdrowiu, pracy i relacjach z dziewczyną. Dzięki Tobie Tomku wyszedłem z tego zaklętego kręgu, pozbyłem się lęków,  ograniczeń i chorych przekonań jakie przez lata mnie sabotowały i sytuacja się nie zmieniała.  Teraz stałem się bardziej elastyczny w zachowaniach, sposobach myślenia, nie boję się zmian, a nawet je lubię, traktuję je jak wyzwanie, dałem sobie prawo do pomyłek na drodze do celu. Czuję się wyzwolony i pełen entuzjazmu. Szkoda tylko, że wcześniej nie miałem okazji trafić na Ciebie, ale cóż może tak musiało być. Jak to mówi stare chińskie przysłowie ,, Jak uczeń jest gotowy to i Mistrz się pojawia”.

Pozdrawiam ciepło Sebastian S – nauczyciel

 Po coachingu

Dziś jak pisze z perspektywy czasu, nie tak na świeżo, mogę obiektywnie stwierdzić, że coaching kariery to jedna z najlepszych rzeczy jakie mnie ostatnio spotkały. Przez lata motałam się jak jakieś dziecko we mgle w temacie kierunku studiów i mej drogi zawodowej. Wypalałam się energetycznie, traciłam czas, siłę, nie wykorzystywałam swego prawdziwego potencjału, robiąc przypadkowe rzeczy i co pare miesięcy traciłam pracę, zastanawiałam się co ze mną jest nie tak, że nie mogę znaleźć swej drogi. Coaching z Tobą otworzył mi oczy, oświecił, z pewnych spraw nie zdawałam sobie wczesniej sprawy, inne były dla mnie niby oczywiste, ale nic z ta świadomością nie robiłam i dlatego moje życie się nie zmieniało. Zdałam sobie sprawę, że sama powierzchowna świadomość tego, ,,co się powinno robić, jak zyć by było dobrze” jest nic nie warta jeśli nie przełozymi tej wiedzy na konkretne działanie, nie zmienimy nawyków, nie odkryjemy podświadomych blokad, które nie pozwalają przez lata dokonac zmiany i człowiek drepcze w miejscu, zafiksowuje się. Dzięki sesjom odkryłam moje predyspozycje i uwolniłam mój ukryty potencjał, który dziś wykorzystuję z przyjemnością. Każdego dnia wstając rano i kładąc się sprać wykonuję ćwiczenie, które mi poleciłeś i to naprawdę działa. Odpaliłam wreszcie w sobie swój wewnętrzny system GPS i sukcesywnie zmierzam do rzodu, kierując się nim. Dziękuję.

Ania M – Administracja państwowa, Warszawa

 

Coaching z Tobą uwolnił mnie z więzów lęków, uprzedzeń, uwolnił od demonów przeszłości. Przestałem widzieć siebie jako ofiarę, usprawiedliwiać, niepotrzebnie chłostać za błędy przeszłości, obwiniać wszystkich wokół za to jakie mnie spotykały doświadczenia. Przestałem być ofiara losu, niewolnikiem przypadku w pułapce swoich negatywnych emocji. Dziś zrozumiałem, że tylko ja jestem odpowiedzialny za to jak wygląda moje życie, za swoją przeszłość, teraźniejszość i przeszłość. Wybaczyłem wszystko wszystkim z przeszłości, wybaczyłem sobie swoje dawne błędy, wiem, że przeszłości już nie ma, zostały tylko jej efekty dzisiaj oraz wyciagnięta nauka. Mam być obecny Tu i Teraz bo tylko to ma znaczenie i to jak zyję dziś, jakie wyznaję wartości, jakich wyborów dokonuję, moje działania, decyzje ma oczywisty wpływ na to jaka będzie moja przyszłość. Wielkie dzięki.

Wojtek W- Art Menadżer

 

Do mojego osobistego, wieloletniego Coacha Tomka – po licznych sesjach coachingu życiowego i wielu trudnych momentach na zakrętach życia.

Na samym początku trywialnie – podziękuję. Tylko i aż. Z naciskiem na AŻ.

Dzięki za wiarę we mnie i fantastyczną motywację jakiej mi dostarczasz, dzięki za kreatywność i power jaki dajesz.Motywacja, o jakiej wspomniałem czasem przychodzi od najbliższych, którzy widza i czuja więcej niż zobojętniali obserwatorzy.. Przyjaźń to bardzo bogate emocjonalnie uczucie, jedno z najwyższych, którym należy się cieszyć i dziękować. Zatem dziękuję Ci Tomku, za Twój nieprzeciętny intelekt, wiarę w ludzi, za cudowną błoga radość odkrywania wielowymiarowej siatki prawd, tez i dróg zracjonalizowanych odczuciem nadciągającego sedna radości co się zowie. Tu nie chodzi o treść, jakże oczywiście cenną., ale o motywujące emocje; jakże wspaniale być artystą wewnątrz swej własnej duszy?A o ile wspanialej jest móc , umieć rozpalać emocje, być żywym płomieniem dobrej energii, któ®a zapala nadzieję i pobudza do działania? Zawsze byłem pod wrażeniem tego, co w życiu nie zdarza się dwa razy. Takim ,, wydarzeniem” jest czysta przyjaźń bezinteresowna., jest chęć poczucia szczęścia, nie tylko własnego, co wspólnego, uśmiechu wywołanego a nie wytworzonego. Dziękuj, że tak głęboko i mądrze postrzegasz życie i potrafisz doceniać ludzi, inspirować i wydobywać z nich to co najcenniejsze.

Darek R – elektronik, fotograf, podróżnik

 OPINIE KLIENTÓW NA DOBRYCOACH.PL

WEZWANIE DO DZIAŁANIA

Jeśli czujesz, że masz ochotę znacząco zmienić niektóre aspekty swego życia prywatnego lub zawodowego.
Jeśli od dłuższego czasu bezskutecznie zmagasz się z problemami, kręcisz w kółko i walisz głową w mur.
Jeśli coraz bardziej zaczynasz uświadamiać sobie, że potrzebujesz profesjonalnego kompleksowego wsparcia we wprowadzaniu konkretnych zmian życiowych…
To czuj się swobodnie kontaktując się ze mną poprzez:

Mail

coachingdlaciebie@wp.pl

Lub formularz kontaktowy:

KONTAKT

Zapraszam Cię na Promocyjną Konsultację Online

Jak to będzie wyglądać?

Forma:

Telefon/skype/whats up/mail

Czas trwania:

60 minut

Koszt:

0 zł

Kiedy:

Pon-Pt , między 18 a 21

Sob i Nd , między 11 a 18

Terminy uzgadniamy telefonicznie z min 2-dniowym wyprzedzeniem

Poproszę Cię również o uzupełnienie i przesłanie mi poniższych ankiet:

Czy coaching jest dla Ciebie

Ankieta Pre-coachingowa

Jeśli ze względów czasowych nie możesz sobie pozwolić na regularne sesje przez tel/skype w godzinach wieczornych i wolisz pracować samemu, we własnym tempie to wiedz, o tym, że mam dla Ciebie również Programy Coachingu i Szkoleń w formie mailingu.

Pierwsza Konsultacja pełni funkcję diagnostyczno-informacyjną.

Opowiesz mi o sobie, swych palących problemach, wyzwaniach, celach, zmianach jakie pragniesz wprowadzić.
Dokonamy diagnozy Twej obecnej sytuacji i ustalimy cele rozwojowe.
Pomogę Ci odkryć Czego naprawdę pragniesz i stworzyć atrakcyjną Wizję Przyszłości
Wspólnie podejmiemy decyzję, co do dalszej współpracy.

Po przeanalizowaniu Twej aktualnej sytuacji zdecyduję jaka forma interwencji będzie w Twym przypadku najefektywniejsza.

Coaching, Doradztwo, Szkolenie czy może kompleksowy długofalowy proces, będący miksem czyli Mentoring

Zaproponuję Ci kilka wariantów odnośnie czasu trwania procesu, formy i ilości sesji oraz ceny.

Tomasz Kołdrowski – Life&Career Coach, Konsultant Kariery

Ps. Jeśli ktoś z Twych bliskich potrzebowałby mojego wsparcia to skontaktuj go ze mną udostępniając link do tej strony.

JAK ZAMÓWIĆ KONSULTACJĘ?

 1. Użyj poniższego formularza kontaktowego. W tytule wpisz ,,Konsultacja”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.
 2. Pobierz z poniższych linków ankiety. Następnie wypełnij je i prześlij na mój adres mail coachingdlaciebie(małpa)wp.pl


Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego lub wyślij maila.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

mail: coachingdlaciebie@wp.pl

Poniżej masz linki do ankiet. Pobierz je, wypełnij i odeślij na mego maila.

Czy coaching jest dla Ciebie

Ankieta Pre-coachingowa

Podziel się na:
 • Print
 • Digg
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blogger.com
 • RSS
 • Twitter
 • Wykop
Contact
Copyright 2019 Tomasz Kołdrowski & SekretyRozwoju.com - Coaching dla Ciebie. All rights reserved.