Wyznaczanie celów cd…

Czasem nie potrafimy odkryć swego głównego celu życiowego i wtedy jest szarpanina i błądzenie jak okręt we mgle, rozbijanie się na rafach i utykanie na mieliznach.

Podam Ci receptę, dzięki której odkryjesz szybko swój GŁÓWNY ŻYCIOWY CEL

1) Jakie 5 podstawowych, najważniejszych wartości występuje w moim życiu?

W co wierzę? Co stanowi fundament i rdzeń mej osobowości?

2) Przeznacz max 30 sekund na określenie 3 najważniejszych celów swego życia.

3) Co bym zrobił?a, jak spędził życie, gdybym dowiedział się, że mam przed sobą tylko 6 miesięcy życia?

4) Co bym zrobił, co zmienił, gdybym jutro wygrał milion złotych? Co zrobiłbym innego, niż robię dziś?

5) Czego zawsze chciałem, ale bałem się spróbować? ( Twoje diamentowe pole, dziedzina doskonałości).

6) Jakie działania dały mi w życiu największe poczucie wartości? Co sprawia, że najlepiej się czuję? A może właśnie to powinienem robić?

7) Co zrobiłbym, gdybym dostał pigułkę, po której połknięciu miałbym zagwarantowany sukces w dowolnej dziedzinie? Jaki cel bym sobie wtedy wyznaczył?

RÓB TO CO MOŻESZ, PRZY POMOCY TEGO CO MASZ, TAM GDZIE JESTEŚ.

Ćwiczenie na koniec:

Po przejściu tych kroków napisz natychmiast misję swego idealnego życia w czasie teraźniejszym. Podaj metodę dojścia i miarę sukcesu>

Ps. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w realizacji najważniejszych celów prywatnych i zawodowych oraz w przeprowadzaniu fundamentalnych zmian życiowych koniecznie skontaktuj się ze mną i umów się na bezpłatną konsultację.

Forma – rozmowa na skype/tel lub na żywo ( Warszawa )

Czas – 60 minut

Poznamy się, opowiesz mi o swojej sytuacji, problemach, trudnościach, wyzwaniach i marzeniach. Dokonam diagnozy Twojej sytuacji, pomogę Ci ustalić generalny cel rozwojowy i opracować plan działania. Poznasz mnie, moje podejście, metody i wspólnie pomyślimy nad wizją naszej potencjalnej współpracy.

Napisz używając zakładki Kontakt lub bezpośrednio na maila:

coachingdlaciebie( małpka ) wp.pl

Tomasz Kołdrowski – Life&Career Coach, Konsultant, Diagnosta talentów

 

Podziel się na:
 • Print
 • Digg
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blogger.com
 • RSS
 • Twitter
 • Wykop

O Tomasz Kołdrowski

Tomasz Kołdrowski - Life&Career Coach, Konsultant, Diagnosta talentów. Prywatnie miłośnik samorozwoju, meloman, pasjonat turystyki górskiej i rowerowej. Poprzez merytoryczne artykuły, szkolenia, doradztwo i coaching pomagam moim klientom realizować cele życiowe, mądrze kształtować swoja karierę, znajdować balans między życiem prywatnym a zawodowym, inspiruję, motywuję, wspieram w odkryciu misji życiowej i w rozwoju potencjału osobistego. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w realizacji najważniejszych celów prywatnych i zawodowych oraz w przeprowadzaniu fundamentalnych zmian życiowych koniecznie skontaktuj się ze mną i umów się na bezpłatną konsultację. Forma - rozmowa na skype/tel lub na żywo ( Warszawa ) Czas - 60 minut Poznamy się, opowiesz mi o swojej sytuacji, problemach, trudnościach, wyzwaniach i marzeniach. Dokonam diagnozy Twojej sytuacji, pomogę Ci ustalić generalny cel rozwojowy i opracować plan działania. Poznasz mnie, moje podejście, metody i wspólnie pomyślimy nad wizją naszej potencjalnej współpracy. Napisz używając zakładki Kontakt lub bezpośrednio na maila: coachingdlaciebie( małpka ) wp.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Samorozwój i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Wyznaczanie celów cd…

 1. Pingback: Jak skutecznie wyznaczać i osiagać cele życiowe? | PortaloForum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *