Rozwój osobisty i zawodowy – najlepsze poradniki i książki dla Ciebie

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mojej internetowej księgarni. Znajdziesz tam świetne książki drukowane, e-booki i audiobooki z dziedziny:
– rozwoju osobistego i zawodowego, samodoskonalenia;
– rozwoju kompetencji miękkich;
– relacji damsko-męskich;
– motywacji, samodyscypliny;
– psychologii szczęścia i sukcesu.

W panelu bocznym masz wyszukiwarkę, która ułatwi Ci poruszanie się po sklepie. Już dziś zajrzyj tu, sprawdź co mam do zaoferowania. Myślę, że napewno znajdziesz coś interesującego i przydatnego dla siebie.
Jeśli podoba Ci się moja księgarnia, będę wdzięczny jesli ją zalajkujesz i podzielisz się tym wpisem i linkiem ze swymi znajomymi.
Miłego weekendu!!!
Tomasz Kołdrowski

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojej księgarni!!!

KSIĘGARNIA

O Tomasz Kołdrowski

Tomasz Kołdrowski - Life&Career Coach, Konsultant, Diagnosta talentów. Prywatnie miłośnik samorozwoju, meloman, pasjonat turystyki górskiej i rowerowej. Poprzez merytoryczne artykuły, szkolenia, doradztwo i coaching pomagam moim klientom realizować cele życiowe, mądrze kształtować swoja karierę, znajdować balans między życiem prywatnym a zawodowym, inspiruję, motywuję, wspieram w odkryciu misji życiowej i w rozwoju potencjału osobistego. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w realizacji najważniejszych celów prywatnych i zawodowych oraz w przeprowadzaniu fundamentalnych zmian życiowych koniecznie skontaktuj się ze mną i umów się na bezpłatną konsultację. Forma - rozmowa na skype/tel lub na żywo ( Warszawa ) Czas - 60 minut Poznamy się, opowiesz mi o swojej sytuacji, problemach, trudnościach, wyzwaniach i marzeniach. Dokonam diagnozy Twojej sytuacji, pomogę Ci ustalić generalny cel rozwojowy i opracować plan działania. Poznasz mnie, moje podejście, metody i wspólnie pomyślimy nad wizją naszej potencjalnej współpracy. Napisz używając zakładki Kontakt lub bezpośrednio na maila: coachingdlaciebie( małpka ) wp.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.