Jak sie dobrze przygotowac do ważnego zadania?

W dzisiejszym nagraniu poznasz sposób na solidne przygotowanie się do bardzo ważnego zadania, projektu czy realizacji ambitnego i dużego celu.
Kluczem do sukcesu i powodzenia przedsięwzięcia jest zrozumienie jakie zasoby będą Ci potrzebne oraz jakie mogą wystąpić zagrożenia i trudności.
Analiza SWOT pomoże Ci określić:

S- zasoby wewnętrzne – Twoje mocne strony
W- wyzwania wewnętrzne – Twoje kompetencje do rozwoju
0 – zasoby zewnętrzne – Szanse/Okazje/Możliwości
T – wyzwania zewnętrzne – Zagrożenia i rodzaje ryzyka

Analiza SWOT pomoże Ci uświadomić sobie swój potencjał wewnętrzny i zewnętrzny, swoje braki, kompetencje do rozwoju i zagrożenia. Tym samym zyskasz pewność siebie, wiarę w powodzenie oraz stworzysz plan poprawy kompetencji oraz opracujesz plany zaradcze i awaryjne.
Mam nadzieje, że narzędzie to będzie dla Ciebie przydatne.

 

Tomasz Kołdrowski – Life&Career Coach

Zapraszam do współpracy ze mną nad realizacją Twoich najważniejszych celów życiowych
coachingdlaciebie ( małpa) wp.pl

Podziel się na:
  • Print
  • Digg
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
  • Blogger.com
  • RSS
  • Twitter
  • Wykop

O Tomasz Kołdrowski

Tomasz Kołdrowski - Life&Career Coach, Konsultant, Diagnosta talentów. Prywatnie miłośnik samorozwoju, meloman, pasjonat turystyki górskiej i rowerowej. Poprzez merytoryczne artykuły, szkolenia, doradztwo i coaching pomagam moim klientom realizować cele życiowe, mądrze kształtować swoja karierę, znajdować balans między życiem prywatnym a zawodowym, inspiruję, motywuję, wspieram w odkryciu misji życiowej i w rozwoju potencjału osobistego. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w realizacji najważniejszych celów prywatnych i zawodowych oraz w przeprowadzaniu fundamentalnych zmian życiowych koniecznie skontaktuj się ze mną i umów się na bezpłatną konsultację. Forma - rozmowa na skype/tel lub na żywo ( Warszawa ) Czas - 60 minut Poznamy się, opowiesz mi o swojej sytuacji, problemach, trudnościach, wyzwaniach i marzeniach. Dokonam diagnozy Twojej sytuacji, pomogę Ci ustalić generalny cel rozwojowy i opracować plan działania. Poznasz mnie, moje podejście, metody i wspólnie pomyślimy nad wizją naszej potencjalnej współpracy. Napisz używając zakładki Kontakt lub bezpośrednio na maila: coachingdlaciebie( małpka ) wp.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Coaching, Psychoporady. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *