Gwiazdkowy Prezent dla Ciebie – Coaching Pakiet ( -25%) + bonusy

Witaj

Pisze do Ciebie bo już niedługo Gwiazdka, a to czas obdarowywania się nawzajem prezentami. Jak każdy pewnie i Ty masz swoje potrzeby, pragnienia, marzenia które, chcesz aby się spełniły, swoje wyśnione prezenty.

Owszem miło jest dostać jakiś upominek, pluszaka, gadżet, słodycze, ale najbardziej ucieszyłoby Cię zapewne, gdyby wszystko zaczęło się wreszcie układać po Twojej myśli, gdyby znalazły się sposoby na rozwiązanie Twoich problemów i realizację najważniejszych celów.

 • Może tym wyśnionym prezentem byłaby dla Ciebie świadomość najważniejszych celów, wiara w siebie, usunięcie ograniczeń, stworzenie skutecznej strategi realizacji, konkretnego planu działania krok po kroku i wsparcie w drodze z punktu A do punktu B. 
 • Może marzysz o większej harmonii, równowadze życiowej i poczuciu prawdziwej satysfakcji.
 • Może chcesz zmienić niechciane nawyki, przekonania na wspierające, nauczyć się nowych zachowań i umiejętności?
 • A może po prostu czujesz, że należy Ci się coś dobrego od życia i dlatego nie masz zamiaru dłużej biernie czekać i patrzeć jak mija dzień za dniem tylko wiesz czego chcesz i nie boisz się po to sięgnąć.

Doskonale Cie rozumiem. To, że czytasz mego bloga oznacza, że wiesz kim jestem i w czym mogę Ci pomóc.

Dobra wiadomość!!!

Nie , nie musisz pisać do mnie listu. Znam Cię i wiem, że skoro stale czytasz mego bloga i tę wiadomość to interesuje Cię rozwój osobisty, przełamywanie wewnętrznych barier i ograniczeń, wprowadzenie zmian w swoim życiu prywatnym czy zawodowym i wzniesienie się na wyższy poziom, stawanie się coraz lepszą wersją siebie.

Dlatego mam dla Ciebie świetną wiadomość!!!

Postanowiłem pobawić się w Świętego Mikołaja i obdarować Cię czymś co pomoże Ci dokonać upragnionych zmian i wskoczyć na high level.

Masz właśnie przed sobą wspaniałą okazję skorzystać z Oferty Coachingowej w promocyjnej, świątecznej cenie.

Specjalnie dla Ciebie zrobiłem dla Ciebie zniżkę ( -25% )

Skorzystaj z Mojej Kompleksowej Pomocy Coachingowej

 Wybierz dla siebie odpowiedni pakiet 4, 8 lub 10 sesji

Coaching LIVE ( tylko dla osób z Warszawy, ilość miejsc ograniczona )
Cennik:
1 sesja ( 60 min) – 150 zł;
Pakiety: 4 sesje – 400 zł  Nowa cena = 300 zł; 8 sesji – 800 zł Nowa cena = 600 zł;

10 sesji – 1000 zł Nowa cena = 750 zł

Tele Coaching ( tel, skype )
Cennik:
1 sesja ( 60 min )- 150 zł
Pakiety: 4 sesje – 400 zł  Nowa cena = 300 zł; 8 sesji – 800 zł  Nowa cena = 600 zł;

10 sesji – 1000 zł Nowa cena = 750 zł

Coaching Online ( mail)
Cennik:
1 mail – 50 zł
Pakiety: 4 maile – 160 zł Nowa cena = 120 zł; 8 maili – 320 zł Nowa cena = 240 zł; 10 maili – 400 zł Nowa cena 300 zł

Mix Coaching – 3 sesje tel/skype ( 390 zł ) + 3 maile ( 110 zł )= Razem 500 zł Nowa cena = 375 zł

Ps. Każdy pakiet poprzedza bezpłatna pierwsza 20 – minutowa konsultacja ( skype, tel, live)

Tak więc widzisz, że to świetna okazja!!!

Tak jak obiecałem są i bonusy.

BONUSY

Kurs internetowy Be Happy – Szybki Kurs Wolności Emocjonalnej

Poznasz w nim kilkanaście prostych i skutecznych technik do pracy z negatywnymi, niechcianymi uczuciami, emocjami, które sprawią, że będziesz w stanie szybko zmienić swój nastrój, poczuć się lepiej i zyskać fundamenty wolności emocjonalnej. Naprawdę warto!!!

Szybki Kurs Osiągania Celów Osobistych

Dowiesz się z niego, jak w kilku prostych krokach zbudować spełnione i harmonijne życie. Polecam gorąco!!!

Kurs internetowy – Moja Droga Zawodowa w 7 Krokach

Pomoże Ci uświadomić sobie swoje mocne strony, talenty, predyspozycje, połączyć z największymi pasjami i  potrzebami rynku i stworzyć model pracy marzeń. Dzięki temu podejściu stworzysz najlepszą dla Ciebie wizję drogi zawodowej. Warto wziąć to na warsztat!!!

Mam nadzieję, że podobają Ci się moje prezenty i skorzystasz z nich w maksymalnym stopniu dla Twego dobra i mojej uciechy.

Jest jednak jeden istotny haczyk!!!

Ta Świąteczna Oferta – Pakiety Coachingowe ( -25% ) + 3 bonusy nie będą wiecznie na Ciebie czekać.

Kończy się dokładnie 23 grudnia 2014 o godzinie 23:59

Tak więc jeśli chcesz z niej skorzystać i otrzymać Te Prezenty wejdź w powyższe linki, by zapoznać się z pełnym opisem kursów, a następnie wpisz swoje imię i maila, a już za moment dostaniesz pierwszą lekcję.

Chcąc skorzystać z Pakietów Coachingowych z rabatem ( -25% ) napisz do mnie korzystając z formularza kontaktowego lub pisząc na maila: coachingdlaciebie@wp.pl

W tytule maila wpisz Świąteczna Promocja a w treści podaj swoje dane osobowe i temat z jakim się zgłaszasz.  Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

Do usłyszenia i zobaczenia

Twój Św. Mikołaj – Tomasz Kołdrowski

Podziel się na:
 • Print
 • Digg
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blogger.com
 • RSS
 • Twitter
 • Wykop

O Tomasz Kołdrowski

Tomasz Kołdrowski - Life&Career Coach, Konsultant, Diagnosta talentów. Prywatnie miłośnik samorozwoju, meloman, pasjonat turystyki górskiej i rowerowej. Poprzez merytoryczne artykuły, szkolenia, doradztwo i coaching pomagam moim klientom realizować cele życiowe, mądrze kształtować swoja karierę, znajdować balans między życiem prywatnym a zawodowym, inspiruję, motywuję, wspieram w odkryciu misji życiowej i w rozwoju potencjału osobistego. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w realizacji najważniejszych celów prywatnych i zawodowych oraz w przeprowadzaniu fundamentalnych zmian życiowych koniecznie skontaktuj się ze mną i umów się na bezpłatną konsultację. Forma - rozmowa na skype/tel lub na żywo ( Warszawa ) Czas - 60 minut Poznamy się, opowiesz mi o swojej sytuacji, problemach, trudnościach, wyzwaniach i marzeniach. Dokonam diagnozy Twojej sytuacji, pomogę Ci ustalić generalny cel rozwojowy i opracować plan działania. Poznasz mnie, moje podejście, metody i wspólnie pomyślimy nad wizją naszej potencjalnej współpracy. Napisz używając zakładki Kontakt lub bezpośrednio na maila: coachingdlaciebie( małpka ) wp.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.