Daj mi 20 minut, a pomogę Ci wprowadzić pierwsze pozytywne zmiany w Twoim życiu!

Daj mi 20 minut, a pomogę Ci wprowadzić pierwsze pozytywne zmiany w Twoim życiu!

– jeśli obecnie w Twym życiu prywatnym i karierze nie wszystko wygląda tak jak chcesz;
– są w Twoim życiu pewne obszary, które od dawna szwankują i chcesz to zmienić;
– chcesz wprowadzić zmiany wokół i wewnątrz siebie, w swoim środowisku, zachowaniu, umiejętnościach, przekonaniach, ale nie wiesz jak tego dokonać;
– zależy Ci na znalezieniu sposobów, jak uzyskać w życiu więcej satysfakcji, spełnienia i pewności siebie;
– masz może problem z jasnym wyznaczeniem nadrzędnych celów w najważniejszych sferach oraz ich konsekwentną realizacją;
– szukasz sposobu na odnalezienie większej równowagi między życiem osobistym i zawodowym

Jeśli 1 lub więcej punktów dotyczy Ciebie to wiedz, że jest sposób, by dokonać istotnych zmian na lepsze.

Tym rozwiązaniem jest praca ze mną w procesie life&career coachingu.
W zależności od wielkości zagadnienia i tempa pracy oferuję pakiet 4-8 sesji ( wersja online: mail, tel, skype ) lub face to face ( tylko dla ludzi z W-wy; ilość pakietów ograniczona). Zasady pracy, role coacha i klienta, cennik usługi są dostępne na mojej stronie internetowej.


Jeśli jednak nie wiesz czy coaching, jako metoda pracy i ja jako Coach jesteśmy dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem nie musisz od razu decydować się na cały pakiet.

Przygotowałem dlatego dla Ciebie specjalną propozycję!!!

Właśnie od dziś masz możliwość skorzystania z pierwszej 20 minutowej Darmowej Sesji Demo, która pozwoli Ci poczuć coaching i jego pozytywne efekty i podjąć decyzję odnośnie naszej wspólnej dalszej pracy.

Gorąco zapraszam Cię najpierw do zapoznania się na mej stronie z zakładką O Mnie, Oferta, FAQ a następnie zapisania się na Twoją Pierwszą Darmową 20 minutową Sesja Demo kontaktując się ze mną przez formularz lub pisząc na podanego maila:
coachingdlaciebie@wp.pl

Zapraszam serdecznie
Tomasz Kołdrowski
http://www.sekretyrozwoju.com/o-mnie/

 Czas ucieka, życie mija, a ilość miejsc jest ograniczona do 20 pierwszych osób.

Zapisz się już dziś i weź życie w swoje ręce!!!

ZAMÓW COACHING

Podziel się na:
  • Print
  • Digg
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
  • Blogger.com
  • RSS
  • Twitter
  • Wykop

O Tomasz Kołdrowski

Tomasz Kołdrowski - Life&Career Coach, Konsultant, Diagnosta talentów. Prywatnie miłośnik samorozwoju, meloman, pasjonat turystyki górskiej i rowerowej. Poprzez merytoryczne artykuły, szkolenia, doradztwo i coaching pomagam moim klientom realizować cele życiowe, mądrze kształtować swoja karierę, znajdować balans między życiem prywatnym a zawodowym, inspiruję, motywuję, wspieram w odkryciu misji życiowej i w rozwoju potencjału osobistego. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w realizacji najważniejszych celów prywatnych i zawodowych oraz w przeprowadzaniu fundamentalnych zmian życiowych koniecznie skontaktuj się ze mną i umów się na bezpłatną konsultację. Forma - rozmowa na skype/tel lub na żywo ( Warszawa ) Czas - 60 minut Poznamy się, opowiesz mi o swojej sytuacji, problemach, trudnościach, wyzwaniach i marzeniach. Dokonam diagnozy Twojej sytuacji, pomogę Ci ustalić generalny cel rozwojowy i opracować plan działania. Poznasz mnie, moje podejście, metody i wspólnie pomyślimy nad wizją naszej potencjalnej współpracy. Napisz używając zakładki Kontakt lub bezpośrednio na maila: coachingdlaciebie( małpka ) wp.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Coaching i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.