BIO

POWITANIE

Witam Cię serdecznie na moim blogu eksperckim poświęconym szeroko pojętej tematyce rozwoju osobistego i zawodowego. Stworzyłem go, aby dzielić się z Tobą fachową wiedzą oraz doświadczeniem życiowym i zawodowym, a tym samym służyć profesjonalną pomocą.

KIM JESTEM?

Tomasz Kołdrowski – Coach, Doradca, Trener

KRÓTKA HISTORIA

Zanim zostałem tym, kim jestem wykonywałem wiele zawodów, pracując w różnych dziedzinach. Mam bogate i długie doświadczenie zawodowe, które zdobywałem w takich branżach, jak handel, usługi, administracja państwowa, FMCG, eventowa, rozrywkowa i edukacyjna. Zajmowałem się podczas swej dotychczasowej kariery zawodowej ochroną środowiska, bhp, kontrolą jakości, sprzedażą, edukacją oraz organizacją i obsługą eventów.

Obecnie oprócz coachingu realizuję się zawodowo w branży eventowo-rozrywkowej, jako muzyk, konferansjer, event manager odpowiedzialny za oprawę artystyczną wszelakich imprez. Zajmuję się również produkcją muzyki, kompozycją, aranżacją oraz udzielam się w różnych projektach, jako muzyk sesyjny i estradowy.

Moja dłuższa historia

MOJA MISJA

Pomaganie ludziom rozwiązywać palące problemy i realizować ambitne cele, dzieląc się swą fachową wiedzą ekspercką i bogatym doświadczeniem życiowym.

Znalezione obrazy dla zapytania motivation

WIZJA

Skutecznie pomagam odkrywać i rozwijać potencjał w ludziach.

Robię to co kocham i kocham to, co robię.

Sukces, szczęście, satysfakcja i szerokie grono zadowolonych klientów.

Dobrze prosperujący biznes ekspercki oparty na mojej pasji, mocnych stronach, wartościach i potrzebach rynkowych.

WARTOŚCI

Rozwój – Każdego dnia żyję tak, by efektywnie rozwijać siebie i moich klientów

Wolność – Uczę siebie i innych jak uwolnić się od negatywnych emocji i wspomnień, sabotujących przekonań, szkodliwych nawyków, nieskutecznych strategii i toksycznych relacji.

Odpowiedzialność – Biorę całkowitą odpowiedzialność za moje życie i pomagam innym odzyskać utraconą samokontrolę.

MOTYWACJA

Dlaczego zostałem People Helperem?

Od zawsze interesowałem się ludźmi, ich problemami, wyzwaniami, marzeniami, relacjami, wzajemnymi zależnościami starając się zrozumieć psychologiczne, socjologiczne i filozoficzne zawiłości. Poszukiwałem odpowiedzi na wiele pytań dotyczących szczęścia, sukcesu, rozwoju, przeznaczenia.

Wierzyłem, że kto szuka ten znajdzie, kto pyta nie błądzi. Szukałem i znajdowałem zawsze ekspertów, mentorów, pomocnych ludzi, którzy w różnych momentach mego życia pojawiali się na mej drodze. Od nich uczyłem się zmiany nastawienia do życia, sposobów twórczego myślenia, zdrowych przekonań, skutecznych strategii, modelowałem ich przekonania, umiejętności, zachowania, nawyki, by stawać się lepszym.

Chłonąłem książki, filmy, seminaria, webinary, kursy na temat szczęścia, sukcesu, efektywności, samorozwoju, nlp, coachingu, psychologii, biznesu, a następnie wszystko testowałem, wdrażałem i zostawiałem to co działa. Najpierw zmianę zacząłem od siebie, by móc efektywnie wspierać innych.

Nadal stale pracuję nad sobą, swymi wartościami, słabościami, mocnymi stronami i celami, jak również nad moimi umiejętnościami i rozwojem praktyki. Wierzę w słuszność, stwierdzenia: ,, Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie”. Dlatego moją intencją zawsze było najpierw wymagać od siebie, potem od innych, stale najpierw sprzątać własne podwórko tak, by inni skuszenie dobrym przykładem zapragnęli, by wesprzeć również ich w stawaniu się lepszymi i w budowaniu pełniejszego, szczęśliwszego życia.

 • Najpierw dokonałem głębokiej samoanalizy, zidentyfikowałem i pokonałem swoje demony, blokady i słabości.

 • Wyznaczyłem swoją misję życiową i zawodową.

 • Zidentyfikowałem kluczowe role, jakie muszę w życiu pełnić, aby jak najlepiej wypelniać moją misję.

 • Stworzyłem swój wspierający system wartości i przekonań służący mi za wewnętrzny system nawigacji.

 • Wypracowałem konkretne umiejętności i zachowania, niezbędne do realizacji mego powołania oraz stworzyłem sprzyjające środowisko, które wspiera mnie w realizacji moich życiowych długofalowych celów.

 • Skutecznie pomagałem moim bliskim, rodzinie w ich problemach, dylematach, impasach, jak również w osiąganiu ich celów.

 • Odkryłem w tym przyjemność, pasję i z czasem zacząłem się w tym kierunku profesjonalnie edukować i robić to komercyjnie wnosząc dużą wartość, inspirację, dobra energię i nową jakość w życie moich klientów.

Dzieleniem się wiedzą, radami, technikami i pomaganiem zajmuję się od 2014 roku, poprzez artykuły i kursy na moim blogu. Profesjonalnie, indywidualnie i komercyjnie pracuję z klientami od 2015 roku.

Praca ta sprawia mi wiele przyjemności, satysfakcji i mam głębokie poczucie misji, którą każdego dnia staram się jak najlepiej realizować. Wykonując te profesję w pełni wykorzystuję i rozwijam moje naturalne predyspozycje, mocne strony, wiedzę i doświadczenie. Działam w głębokiej zgodzie z mymi wartościami i odczuwam prawdziwą pasję, pomagając klientom zbudować szczęśliwe życia i wspaniałe kariery.

Znalezione obrazy dla zapytania specialisation

SPECJALIZACJA

 Life Coaching ( życie osobiste )
Career/Job Coaching ( kariera i rozwój zawodowy) + Doradztwo zawodowe

Moja specjalizacja to life&job coaching, ponieważ te tematy, z racji mego doświadczenia, wiedzy, kompetencji są mi najbliższe. Życie prywatne i zawodowe silnie na siebie wpływają, a praca w życiu każdego człowieka stanowi integralną część naszej ziemskiej aktywności i wszelkich reguł życia w społeczeństwie. Spędzamy w niej większą część dnia i życia, dlatego warto zadbać o to, by być w niej szczęśliwym, spełnionym i dobrze przeżyć ten czas.

 

Znalezione obrazy dla zapytania target clients

GRUPA DOCELOWA

Pomagam ludziom:

• dla których ważny jest świadomy rozwój osobisty i zawodowy;

• którym zależy na przejęciu większej kontroli nad swoim życiem;

• którzy pragną być bardziej skuteczni, spełnieni i szczęśliwsi.

Wspieram doświadczonych specjalistów, menadżerów i freelancerów w stworzeniu i zbudowaniu właściwej kariery zawodowej oraz w rozwiązaniu największych problemów i realizacji najważniejszych celów. Pomagam odkryć, wydobyć, rozwijać i wykorzystywać prawdziwy potencjału w moich klientach, tak by mogli w pełni realizować swoje życiowe powołanie oraz wieść życie pełne szczęścia, pasji, satysfakcji i samorealizacji.

 

Znalezione obrazy dla zapytania help

 W CZYM CI MOGĘ POMÓC?

• w odkryciu i realizacji misji życiowej i zawodowej;

• w identyfikacji i usunięciu wewnętrznych blokad, negatywnych myśli i ograniczających przekonań oraz w uwolnieniu się od bolesnych wspomnień;

• w odkryciu i rozwinięciu Twojego osobistego potencjału;

• w udoskonaleniu kompetencji miękkich i umiejętności społecznych, w wyniku czego będziesz lepiej sobie radzić w życiu prywatnym i zawodowym.

JAK POMAGAM?

Oferuję Ci moje mocne strony, kompetencje, wiedzę ekspercką, doświadczenie życiowe i zawodowe.

Formy wsparcia:

Coaching – indywidualny, grupowy, zespołowy

Doradztwo – zawodowe i personalne

Szkolenia – indywidualne i grupowe

Mentoring – indywidualna, długofalowa, kompleksowa współpraca nad kilkoma celami, zawierająca w sobie powyższe formy wsparcia i edukacji.

Stosuję coaching holistyczny i integralny.

Zakres mej pracy to środowisko, zachowania, nawyki, umiejętności, emocje, przekonania, wartości, tożsamość i misja.

Pomogę Ci przeanalizować wszystkie obszary życiowe i uświadomić sobie, jak wzajemnie oddziałują na siebie oraz jak wprowadzenie zmiany w jednej sferze ma wpływ na pozostałe.

Dzięki współpracy ze mną klienci osiągają większą samoświadomość, odkrywają i realizują swoją misję życiową i zawodową. Prowadzą bardziej zrównoważone i satysfakcjonujące życie, lepiej radzą sobie z emocjami, nawykami i biorą całkowitą odpowiedzialność za swoje życie.

 

Znalezione obrazy dla zapytania zaufanie

DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?

• Jestem certyfikowanym praktykującym coachem, konsultantem kariery, doradcą personalnym i specjalistą ds. rekrutacji i selekcji;

• Odbyłem szereg szkoleń i kursów, zdobytą wiedzę wdrożyłem w życie z dobrymi efektami i dlatego teraz dzielę się tym z klientami poprzez artykuły, produkty szkoleniowe, prywatne konsultacje i coaching;

• Lubię to co robię, czyli pomagać ludziom stawać się lepszymi, efektywniejszymi i bardziej szczęśliwymi;

• Pasjonuje mnie człowiek i kryjąca się nim moc twórcza, której źródło tkwi w niesamowitych możliwościach umysłu;

• Uwielbiam inspirować, nauczać, prowadzić oraz pomagam odkrywać ludzki potencjał, uwalniać od blokad i wydobywać to co najlepsze z klienta, traktując go jak nieoszlifowany diament;

• Stale się uczę i rozwijam swój warsztat poprzez literaturę branżową, kursy, warsztaty, udział w konferencjach branżowych i wsparcie mentoringowe.

Co mnie pozytywnie wyróżnia na tle innych?

Ukończyłem Akademię Coachingu Kryzysowego zdobywając Certyfikat Akredytowanego Coacha Kryzysowego. Ta unikalna specjalizacja coachingowa, którą posiada tylko kilkudziesięciu coachów w Polsce dała mi dużo wartościowej wiedzy i umiejętności z zakresu coachingu klasycznego, coachingu kryzysowego, interwencji kryzysowej i podstaw psychologii. Dzięki temu zdobyłem niezbędne kwalifikacje do profesjonalnej pomocy osobom cierpiącym na kryzys.

Dlaczego to jest mój istotny atut?

Najnowsze badania nad rynkiem coachingowym w Polsce pokazują ewidentnie, że prawie 70 procent klientów trafiających do coacha, jest w mniejszym lub większym stanie kryzysowym.

Niestety większość coachów jest tego nieświadoma i nie potrafi tego zdiagnozować, bo nie ma wiedzy na temat pracy z ludźmi w kryzysie.

Ta niewiedza i ignorancja coachów niestety bardzo często prowadzi do tego, że nie są oni w stanie pomóc takiemu klientowi, ponieważ brak im wiedzy i kompetencji.

Dlatego też prowadzony przez nich coaching nie jest skuteczny. Nie są oni w stanie pomóc takiemu klientowi, a bardzo często potrafią mu zaszkodzić i pogłębić stan kryzysowy. Niestety skutkiem tego bywa zagrożenie zdrowia i życia. Podejmując się współpracy ze mną nie musisz się tym przejmować. Potrafię pracować z kryzysami lekkimi i chronicznymi. Jeśli zidentyfikuję u Ciebie głęboki kryzys przekieruję Cię do odpowiedniego sprawdzonego specjalisty, który rozwiąże problem i wówczas możesz zgłosić się do mnie na coaching.

Przeszedłem również kompleksowy kurs z zakresu radzenia sobie ze stresem i dzięki temu posiadam profesjonalne kompetencje do efektywnej pracy z klientami walczącymi ze stresem ostrym i chronicznym.

Ponadto przeszedłem solidną edukację i praktykę z zakresu doradztwa zawodowego, zarządzania zasobami ludzkimi i sztuki trenerskiej.

 

Znalezione obrazy dla zapytania professional experience

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Unikalna i sprawdzona wiedza, doświadczenie życiowe, zawodowe, praktyka w pomaganiu, umiejętności oraz poczucie powołania.

Pracując w dużych i małych firmach o różnych profilach, branżach i na różnych stanowiskach zdobyłem niezbędną wiedzę, umiejętności i doświadczenie w następujących obszarach tematycznych:

• Struktury i kultury organizacyjne;

• Zarządzanie strategiczne, kryzysowe i wprowadzanie zmian w organizacji;

• Zarządzanie personelem, talentami i ścieżkami karier;

• Zagadnienia rekrutacji i selekcji pracowników;

• Diagnozowanie potrzeb rozwojowych pracowników;

• Projektowanie, tworzenie, prowadzenie i ewaluacja szkoleń;

• Trenerstwo, coaching, tutoring i mentoring w przedsiębiorstwie.

Podczas edukacji i zdobywania praktyki coachingowej zdobyłem dużo specjalistycznej wiedzy i umiejętności z dziedzin;

• Rekrutacja i selekcja pracowników;

• Zarządzanie talentami i ścieżkami karier w organizacji;

• Zarządzanie strategiczne;

• Efektywność osobista i rozwój zawodowy;

• Branding, PR, marketing internetowy, e-biznes;

• Efektywne sposoby zdobywania pracy;

• Analiza systemowa i zarządzanie projektami;

• Coaching, NLP, mentoring, konsulting, krótkoterminowa terapia poznawczo-behawioralna;

• Najlepsze światowe metodologie i narzędzia zmiany osobistej;

• Doradztwo zawodowe i coaching kariery.

Znalezione obrazy dla zapytania education

EDUKACJA

Akademia Coachingu Kryzysowego

Czas trwania: 6-miesięcy – 300 h ( teoria i praktyka )

Zakres tematyczny:

Coaching Klasyczny,Podstawy Psychologii, Podstawy Interwencji Kryzysowej, Psychologia Kryzysu, Cykl kursów dotyczących radzenia sobie ze stresem.

Uzyskany tytuł:

Certyfikowany Coach Kryzysowy

Nr certyfikatu: 4/10/CK/2017

Organizator:

Piotr Łabuz – Przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego

Elżbieta Kluska-Łabuz – Prezes Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego

www.coachingkryzysowy.pl

NewInsight – Elżbieta KluskaŁabuz; Polskie Towarzystwo Coachingu Kryzysowego

Cykl Szkoleń z serii Master Life&Career Coach obejmujący:

6 szkoleń w tym 2 szkolenia na poziomie Advanced;

18 dni szkoleniowych;

180 godzin warsztatu doradczo-coachingowego;

Ponad 120 godzin, w trakcie których pracowałem w roli coacha i zdobywałem praktyczne doświadczenie wykorzystując najbardziej skuteczne modele, narzędzia i techniki life coachingu i coachingu kariery;

200 zaawansowanych narzędzi doradczo-coachingowych tworzących unikalny warsztat do pracy z najtrudniejszymi nawet celami, umożliwiające istotne, szybkie i trwałe zmiany w życiu osobistym i zawodowym, możliwe do zastosowania wszędzie, w każdej sytuacji;

8 Certyfikatów w tym uzyskanie najwyższego stopnia potwierdzającego kompetencje w zawodzie coacha – Certyfikatu Master Life & Career Coach.

Licensed International Master Life&Career Coach – certyfikat wydany dnia 10.02.2015; ważność – bezterminowo – Institute of Coaching and Mentoring & Przemysław Walter Group

Licensed Practitioner of Life &Career Coaching – ( 40 h teoria i praktyka ) certyfikat wydany dnia 10.02.2015; ważność – bezterminowo – Institute of Coaching and Mentoring & Przemysław Walter Group

Advanced Practitioner Practitioner of Life&Career Coaching – ( 48 ) certyfikat wydany dnia 10.02.2015; ważność – bezterminowo – Institute of Coaching and Mentoring & Przemysław Walter Group

Self-Awareness Coach – course Self-Awareness Coaching Certification Training – ( 8h ) certyfikat wydany dnia 10.02.2015; ważność – bezterminowo – Institute of Coaching and Mentoring & Przemysław Walter Group

Licensed International Coach and Counsellor of The 4-W Strategy – course The 4-W Strategy Practitioner Certification Training ( 16h) – certyfikat wydany dnia 10.02.2015; ważność – bezterminowo – Institute of Coaching and Mentoring & Przemysław Walter Group

Licensed International Master Coach and Counsellor of The 4-W Strategy – course The 4-W Strategy Master Coach&Counsellor Certification Training ( 32h ) – certyfikat wydany dnia 10.02.2015; ważność – bezterminowo – Institute of Coaching and Mentoring & Przemysław Walter Group

Licensed International Master Coach and Counsellor of The 7-W Strategy – certyfikat wydany dnia 10.02.2015; ważność – bezterminowo – Institute of Coaching and Mentoring & Przemysław Walter Group

Licensed International Coach and Consultant Meta Recruitment and Selection of Employees – course Meta Recruitment and Selection of Employees

Warsztat Samoświadomości i Misji Zawodowej – Instytut Coachingu i Mentoringu; Przemysław Walter Group

Warsztat – Niepowstrzymana kariera – Instytut Coachingu i Mentoringu; Przemysław Walter Group

Business Expert Empire – szkolenie dające kompetencje i uprawnienia Business Coacha i Konsultanta – Instytut Coachingu i Mentoringu; Przemysław Walter Group

Doradca zawodowy i Specjalista ds. Zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie ( kurs 120 godzin ) – PM Management Group

Kurs ,,Racjonalna Terapia Zachowania I stopnia” – dyplom – Pracownia Twoich Przekonań – prowadząca dr n. med. Agnieszka Kałwa ; Patronat – dr Mariusz Wirga Kierownik Naukowy Kursu/Dyrektor Programu RTZ w Polsce

Warsztat ,, Train the Trainer” – Trening umiejętności trenerskich – 30h dydaktycznych ( praktyka i teoria, zakończone egzaminem/ dyplom i zaświadczenie nr z rejestru: 01/02/13/TR/WAW ) – Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork;

Specjalista ds. HR ( rekrutacja i selekcja ) – Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl ( 60h; nr z rejestru: 64/09/2012/HR/WAW )

Praktyk i Master NLP – Polski Instytut Neurotransgresji ; G.Halkiew ( Nr zaświadczenia MEN 104/2012)

Dyplomowany Coach NLP – Cech Naturopatów i Hipnotyzerów ( Nr zaśw. MEN 104/2012; ISO 9001-2000 Nr PL8000225 )

Doradca Personalny ( kod zawodu 242303) – Polskie Centrum Ustawicznego Kształcenia Dorosłych ,, RADIUS” Akredytowana Niepubliczna Placówka Oświatowa

Wykładowca, instruktor – CENTRUM SZKOLENIOWE EUROPOL – kurs metodyczno-dydaktyczny dla szkoleniowców.

Kurs samokontroli umysłu metodą Silvy I i II stopnia – Silva Polska ( wykładowca – Andrzej Wójcikiewicz)

Model GROW w Coachingu – Grupa SET, Akademia Trenerów

Kurs trenerski – Program Trenerów Wewnętrznych w Administracji Państwowej ( 80 h )

Warsztaty i kursy z tematyki:

– Time Line Therapy ( TLT ) – MastermindTraining / Michał Jankowiak;

– Integral Eye Movement Therapy ( IEMT) – MastermindTraining/ Michał Jankowiak;

– Core Transformation – MastermindTraining / Michał Jankowiak;

– Warsztat hipnozy regresywnej – Polski Instytut Neurotransgresji / Grzegorz Halkiew;

– Warsztat regresji karmicznej – Gabriela Bukała;

– Ustawienia rodzinne wg Berta Hellingera – Polski Instytut Neurotransgresji/ Grzegorz Halkiew;

– Szereg szkoleń, warsztatów i kursów z kompetencji społecznych, menadżerskich, coachingowych, trenerskich i doradczych.

 Dyplomy/Certyfikaty:

MENTORZY

Brian Tracy, Anthony Robbins, Robert Dilts, Richard Bandler, Dale Carnegie, John Whitmore, Tad James

 O MNIE PRYWATNIE

Prywatnie muzyk-meloman, od lat realizujący swą pasję jako kompozytor, tekściarz, aranżer, wykonawca, event menadżer, pasjonat sztuki, psychologii, rozwoju osobistego, miłośnik podróży, wycieczek górskich i turystyki rowerowej. Na co dzień pełen pozytywnej energii, optymista, ekstrawertyk, artystyczna dusza towarzystwa, wulkan dobrego humoru i entuzjazmu.

Masz problemy, z którymi sobie nie radzisz?

Chcesz osiągnąć jakieś konkretne cele i wprowadzić przełomowe zmiany życiowe?

Szukasz profesjonalisty, eksperta, kogoś takiego jak ja?

Zapraszam w takim razie na pierwszą gratisową konsultację (60 min, skype/telefon).

Napisz do mnie na:

mail: coachingdlaciebie@wp.pl

Zapraszam Cię do współpracy nad wprowadzaniem upragnionych zmian w życiu!

SekretyRozwoju.com na FB

 

DAMSKO MĘSKA GRA – czyli wszystko o flircie, uwodzeniu, seksie, miłości, związkach i randkach


PIĘKNI ZDROWI MŁODZI – PORADY EKSPERTÓW – czyli o zdrowiu,kondycji i urodzie dla kobiet i facetów


Google+

Podziel się na:
 • Print
 • Digg
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay
 • Blogger.com
 • RSS
 • Twitter
 • Wykop

Jedna odpowiedź na „BIO

 1. Pingback: Koniec roku – Podsumowanie i Nowe Cele | Sekrety Rozwoju – Coaching&Szkolenia

Możliwość komentowania jest wyłączona.